Bize Destek Olun

Evrimsel Antropoloji ekibi lisans, yüksek lisans, doktora öğrencilerinden oluşan kolektif bir ekip olması sebebiyle özellikle web site ihtiyaçlarını karşılayamamaktır. Bu sebeple (ne yazık ki) web sitemizde haberler arasında ilginç reklamlara denk gelebilirsiniz. Bu yüzden sizden özür diliyoruz fakat web sitenin barınma, alan adı vb. ihtiyaçları için bir gelire ihtiyacımız olduğunu belirtmek zorundayız.

Şuan için herhangi bir şekilde bağış almıyoruz, daha çok ürettiğimiz içerik üzerinden bir miktar para kazanmaya çalışıyoruz. Ancak yeterli değil. Evrimsel Antropoloji’nin devamı için ileride bağış kanallarını da açmayı planlıyoruz. Ancak şimdilik bizi youtube ve sitemizdeki reklamlar üzerinden destekleyebilirsiniz!

 

[su_button url=”https://www.facebook.com/EvrimselAntropoloji/” target=”blank” style=”flat” background=”#3568d2″ size=”5″ radius=”5″ icon=”icon: facebook”]Facebook[/su_button]    [su_button url=”https://twitter.com/insanevrimi” target=”blank” style=”flat” background=”#2aa9ec” size=”5″ radius=”5″ icon=”icon: twitter”]Twitter[/su_button]   [su_button url=”https://www.youtube.com/c/EvrimselAntropolojiMedya” target=”blank” style=”flat” background=”#d14803″ size=”5″ radius=”5″ icon=”icon: youtube-play”]Youtube[/su_button]   [su_button url=”instagram.com/evrimselantropoloji” target=”blank” style=”flat” background=”#a05806″ size=”5″ radius=”5″ icon=”icon: instagram”]İnstagram[/su_button]